06 Kasım 2014

Vodafone Bayisi Yüzünden Fazla Ücret Ödedim

Hattımı 4 ay önce başka bir operatörden Vodafone'a taşıdım. Fakat 23 liraya anlaştığım fatura 3 aydır 40 lira geliyor. 2. faturam geldiğinde anlaştığım bayiye gittim taahhüt imzalamadığım için faturamın böyle geldiğini söylediler fakat bana hattımı taşıdığım sırada satış elemanı böyle bir bilgi vermemişti.

Bayiyi şikayet edeceğimi söylediğimde şikayeti Vodafone'a yapmam gerektiğini kendilerinin çözüm yeri olmadığını söylediler, ben de Vodafone.com üzerinden bayiyi şikayet ettim fakat daha önceki fazladan ödediğim paranın iadesi olmadığı gibi 3. ayda faturam 40 lira geldi hatta bana söylenen 2 GB internette 4 aydır 1 GB olarak telefonuma yükleniyor.

Şeyma 100 Okunma

Cevaplar

  • Şeyma07 Kasım 2014

    ''Sayın MUSTAFA KÜÇÜK, İlgili yazınız kapsamında, 554******* numaralı hattınız ile ilgili şikayetiniz kapsamında konunun incelenmesi için kaydınızın alındığını belitmek isteriz. Kaydınızın sonuçlandırılması ile tarafınıza bilgi mesajların geleceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla Vodafone'' 10.10.2014 tarihinde çözüm açıklaması adı altında sizden gelen cevap yukarıdadır fakat bundan 1 ay önce taahhüt imzalamama rağmen bu şikayetimden sonra gelen faturam yine 40 liraydı nasıl bir çözümdür bu!!!!

  • Vodafone Temsilcisi07 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile 08/10/2014 de tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden 10/10/2014 de verilen cevabın geçerliliğini koruduğunu belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi06 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön