24 Aralık 2013

Vodafone Bayisi Yanlış Tarife Tanımladı!

Öncelikli olarak Cevahir AVM içerindeki Vodafone iletişim merkezinde çalışan arkadaş bana söylediği tarifeyi değil çok daha pahalı bir tarifeyi tanımlayarak hattı açmıştır.İlk faturada yanlışlık olduğunu fark ettiğimde Vodafone sesli yanıt sistemini arayarak tarife değişikliği yapmış bulunmaktayım.

Yaptığım işleme geri dönüş olmayınca müşteri hizmetlerini arayıp bu konudan şikayetçi olduğumu bildirdim ve tarifemi 500 dk. 500 sms 250 mb internet olarak değiştirdim ve hiçbir taahhüt vermeden taahhütsüz fiyatından değişikliği gerçekleştirdim. Müşteri hizmetlerinden bu işlemi yapmama rağmen 4 adet 70 TL ve üzeri fatura ödedim.

Eda 191 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 02.01.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi24 Aralık 2013

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön