21 Ocak 2014 #2248417

Vodafone Bayisi Yanlış İşlem Yaptı

20/01/14 tarihnde Vodafone kontörlü hattımı faturalı tarifeye geçirmek için Pendik/Kaynarca Vodafone (Nizamoğlu şb.) şubesine gittim. İstediğim tarifeyi defalarca söylememe ve taahhüt doldurmama rağmen yanlış tarifeye geçtiğim bilgisi tarafıma sms olarak ulaşınca hattı tekrar kontörlüye çevirmek istediğimi söyledim.


Şube müdürü ısrarla müşteri hizmetlerini arayarak kontörlü tarifeye geçebileceğim bilgisini verirken müşteri hizmetlerini aradığımda bir ay kullanmadan, bir fatura ödemeden kontörlüye geçemeyeceğimi söyledi. Şube ve müşteri hizmetleri aynı bilgiyi vermemekle beraber mağaza müdürü son derece kaba üslubuyla iyice sinirlerimizi gerdi. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Elif 136 Okunma

Cevaplar

  • Elif'in Teşekkür Mesajı30 Ocak 2014

    Konu ile ilgili geri dönüşünüzü rica ederim. Teşekkürler.

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön