27 Ocak 2014 #2257479

Vodafone Bayisi Yanlış Bilgilendirme Yaptı!

Diğer bir GSM operatöründen Vodafone'a numara taşımak için İzmir Karşıyaka'daki Kıbrıslıoğlu Vodafone bayisine başvuruda bulundum. Bayideki Hasan isimli şahıs 25TL'ye KOMPLE FIRSAT paketine geçiş yapabileceğimi belirtti. Paketin içeriği 500 dk her yöne 5000 sms ve 1gb internet. Ancak numara taşıma işlemi gerçekleştirildikten sonra 25 TL yükleme yapmama rağmen 500 dk her yöne 500 sms ve 500 mb internet tanımlandı. Müşteri hizmetleri Komple Fırsat paketi için 30 TL yükleme yapmam gerektiğini bayinin yanlış bilgilendirdiğini belirtti. H. isimli şahıs kendisinin bir şey yapamayacağını belirtti.Konu ile ilgili müşteri hizmetleri ile defalarca görüşmeme rağmen sorunum çözümlenmemiştir.

Nebi 34 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 28.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön