07 Nisan 2014

Vodafone Bayisi ve Müşteri Hizmetlerinden Şikayetçiyim!

Antalya Atatürk caddesi Vodafone'dan şikayetçiyim. Yaklaşık bir aydır bu operatörü kullanmaktayım. İlk olarak yanlış bilgi vererek talepte bulunmadığım tarifeye geçirmişlerdir. Müşteri hizmetlerine yapmış olduğum şikayet sonucunda tatmin eden bir açıklama yapılmamıştır.7 Nisan tarihli faturam otomatik ödeme talimatı vermediğim halde ödenmiştir.


Müşteri hizmetleri bu konu ile ilgili olarak sizin adınıza başkası talimat vermiştir diye bir açıklama yapmıştır.Kayıtların incelenmesini böyle bir görüşme yapmadığımı talep ettiğim halde gene bir açıklama yapılmamıştır.


Son olarak da fatura adres bilgimin bilmediğim bir adrese gönderildiğini öğrenmiş bulunmaktayım. Tüm bu sebeplerden dolayı başta iletişim merkezinden daha sonra Vodafone müşteri hizmetlerinden şikayetçiyim.

Egehan 80 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 2014-04-16 14:12:33 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi07 Nisan 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön