18 Ocak 2014

Vodafone Bayisi Uygun Tarife Sunamadı!

Öncelikli olarak 1 seneye yakın Vodafone kullanıcısıyım. Tarifemin ücretinin yüksek bulduğum için yani piyasaya bakarak ekonomik değildi. Ve bu yüzden müşteri hizmetlerini aradım.


Bana daha yüksek ücrette fiyatta ücretler sunuldu.Bende bir tüketici olarak diğer fiyatları söyledim. 1000dk+1000sms+1Gb int. paketine aylık ben en az 61.50 TL fatura gelmektedir.


Aynı şekilde Vodafone Ankara Anteras bayisine giderek orada konuşarak paket seçmek için gittim fakat aynı yaklaşımda bulunuldu ve bir gelişme elde edemedik. Çağrı merkezindeki konuştuklarım zaten kayıt altında inceleyebilirsiniz.

Ahmet 46 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi18 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön