06 Eylül 2013 #1997345

Vodafone Bayisi Taahhütnamemi İşleme Almamış!

28, 08, 2013 tarihinde yaşadığım yerde olan cep merkezlerinden hattım için yeni taahhütname yaptım ama cep merkezi taahhütnameyi işlememe almadığı gibi beni bilgilendirmedi. 9. ayın 1'i saat 2, 43 de günlük 5 TL data kullanımı gerçekleştirdiğime dahil mesaj geldi.


Müşteri hizmetlerini aradım durumu izah ettim bana hangi bayiden yaptığımı sorduklarında bayi adını verdiğimde böyle cep merkezinin olmadığını savundu ama 11'de gittiğimde bölge bayisi olduğunu ve Vodafone sitesinde girildiğinde kendi bayilerinin olduğu açık görüldüğü halde bu tarz cevap verilmesini anlamıyorum.


Müşteri hizmetlerinizden hattı özel servislere kapatılmasını talep ediyorum. Böyle bir şey yapamayacaklarını söylüyorlar hizmet kaliteniz bu mu?

Ömer 39 Okunma

Cevaplar

 • Ömer11 Eylül 2013

  zaten sayin vodafon müsteri hizmetleri tahudutnamiyi bunu yapcaginizi bilse idim isleme koymazdim biz size ne ile ilgili sıkayette bulunsak ya biz hataliyiz yada konunun muhattabi siz degilsiniz anlamadigim sey cözüm sunmamak ise siz ne ise yariyorsunuz tahadütnameyi isleme almayan firma hatali kullanan benim bu nasil oluyor bunu anlamiyorum ne ise ben tahadütnaminin örnegi ile bu cevapla en yakın tüketici haklarina busvursam ii olcak onlar cözer bu isi

 • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Vodafone cep merkezi tarafından tarafınıza geri dönüş sağlanmış olup sorunun hatalı kullanımız tarafından olduğu bilgisi aktarılmıştır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Ömer08 Eylül 2013

  eminim müsteri hizmetlerinizin verdigi kalitede inceliyosunuzdur

 • Vodafone Temsilcisi06 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön