05 Şubat 2014 #2276417

Vodafone Bayisi Satış Sonrası İlgisiz Davranıyor

Gaziemir Optimum Vodafone ( A.R.C Telekomünikasyon )bayiinden almış olduğum telefonum garantisi devam ederken arıza yapmış olup 04/01/2014 tarihinde satın almış olduğum bayiye teslim edip arızanın giderilmesini talep ettim.


Teslim tutanağında 21 iş günü yasal süre olmasına rağmen bugün itibarıyla tarafıma herhangi bir bilgi verilmedi. Bayiye gittiğimde bana yetkili servisin telefonu verdiler ve aramamı söylediler; verilen telefonu aradığımda ellerinde benim telefonumun olmadığı söylediler.


Bahsi geçen Vodofone bayisi A.R.C Telekomünikasyon sadece telefon satış işlemlerinde müşterilere yardımcı oluyor, satış sonrası hizmette gerekli ilgi ve alakayı göstermiyorlar.

Gürol 48 Okunma

Cevaplar

  • Gürol04 Nisan 2014

    geri dönüş olmadı!

  • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön