08 Ocak 2014

Vodafone Bayisi Onaysız İşlem Yapıyor!

05. 07. 2013 tarihinde iki tane numara taşıma işlemi yaptım. 2 ay kadar faturasız hat olarak kullandıktan sonra başvuru yapmadan ve bilgim dışında faturasız hatlarımı Vodafone cep merkezi faturalı hatta geçişini sağlamış. Vodafone demek ki cep merkezlerini iyi denetleyemiyor. Yasal olmayan bir işlem ile hattımın değişikliğini sağlamışlar. Konu ile ilgili çözümün tarafıma acil olarak çözümü istiyorum. Cep merkezi hakkında yasal işlem de başlatıyor olacağım.Tarafınıza fax göndermeme rağmen dönüş yapılmıyor.

Sezgin 129 Okunma

Cevaplar

 • Sezgin27 Şubat 2014

  Faturalar iptal edildi.Hattımı avea ya taşıdım.ama halen tarafıma fatura çıkıyor.Bu nasıl iş anlamadım.

 • Sezgin'in Teşekkür Mesajı13 Şubat 2014

  Sorun Çözüldü ama 3 ay mağdur ettiniz.

 • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 13.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Sezgin29 Ocak 2014

  Sonuç aynı.standart mesaj.

 • Sezgin16 Ocak 2014

  2 aydır bu neyin titizliği anlamış değilim.Sorumsuz cep merkezinizin prim almak için hattımı kafasına göre faturalıya geçiş yapmış.Birde işe yeni başlayan eleman vardı o yapmış ola bilir deniyor.Bir değil iki hat birden faturasızdan faturalıya geçiş yapılmıştır.Bune sorumsuz firma anlamış değilim.

 • Vodafone Temsilcisi08 Ocak 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön