14 Eylül 2013 #2012769

Vodafone Bayisi Müşteri Hizmetlerine Yanlış Bilgi Aktardı!

7. ayın 5 inde"Pınarbaşı Mah. Aksaray Cad. No:16/B Keçiören, Ankara"da bulunan Vodafone bayine gittim.Tarife değişikliğinde bulundum.Solda Duvarda yazan fiyatla aynı olduğunu teyit ettim "evet" dedi.Taahhüt verdiğim için teyit ettim"Bir sıkıntım olur mu"dedim.Görevli " bir sıkıntı yaşamazsınız" dedi.Bir sonraki ay fatura yüksek gelince Vodafone'u aradım.


Eski tarifeme geçeyim dedim.Eski tarifeme geçemeyeceğimi bana söyledi çünkü tarife kapanmış, bayiyle görüş dedi. Bayiyle görüştüm yanımda arkadaşımda vardı bayi" siz geri geçmeyi sormadınız. Bende söylemedim" dedi. Vodafone'u arayıp belirttim bayi Vodafone'a başka türlü söylemiş ve şu anda Vodafone müşterisini mağdur etti.

Burak 87 Okunma

Cevaplar

 • Burak19 Eylül 2013

  SORUNU ÇÖZÜMLEME ADINA HİÇ BİRŞEY YAPILMADI

 • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili bayi sorgulandığında talebiniz ile ilgili tüm detay ve bilgilerin aktarıldığı,onayınıza istinaden işlem sağlandığı iletilmiş olup,bayi beyanları aracılığı ile durumun kabul edilmediği belirtilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Burak17 Eylül 2013

  Değerli vodafone çözülmeyen soruna çözüldü diyerek gene beni yanılttı. Bayi yanlış yaptığında bayiye para cezası uygulayan vodafone yüzünden bayideki beyfendi doğruları söyleyemiyor olan yine Müşteriye oluyor olan yine garibana oluyor. Saygılarımla Burak ÖZKİŞİ

 • Burak17 Eylül 2013

  İyi günler bu gün galiba Vodafone bayisine dönüş yapmışsınız. Teşekkürler ama bayi beni aradı başladı konuşmaya hiç susmadı konuşuyum diyorum yüksek sesle bağıra bağıra konuşmama bile izin vermedi. Yaşadığım olayı şu örnekle anlattı gitmişim araba almışım aldığım araba düz vitesmiş geri gidip abi ben bunu otomatik vites istiyordum demişim. Alakasız bişeyler yani beni neden bayiyle muhattap ediyorsunuz. Hala ne dediğini bilmeden konuşuyo 10 tl bnm için değerli değil benim hakkımı arama nedenim bu durum bana bildirilmedi telefonda aradı ve zaten kabul de etti ben sana herşeyi söylemek zorunda değilim zaten sen araştırıp gelmişsindir diyor. Ki ben herşeyi araştırırım bu sefer boş bulunup direk bayiye gittim. Ve bayi personeli benim bu sorunu çözemeyeceğimi iddaa ediyor. Olsun varsın çözemiyorsam çözemeyim. 2. aramayla ilgilide bi şikayet yazacağımdan şüpheniz olmasın. Bayi personelini parayla korkutursanız olacağı bu yani onlarda insan ya hata yapıyor adam hatasını kabullenmemek için elinden geleni arkasına koymuyor. Sen bu sorunla ilgili sadece bayiden bilgi alsan bayi zaten sorunu kabul eder yani.

 • Burak16 Eylül 2013

  Teşekkür ler sayin vodafone ben sorunumu zaten o yolla cozmeye calistim ama çözemedim elimden geleni yapıcam

 • Vodafone Temsilcisi16 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön