13 Eylül 2013 #2009601

Vodafone Bayisi Kaşem Olmadığı İçin Belgemi Kabul Etmedi!

Bugün Taşköprü Gaziosmanpaşa/İstanbul'daki Vodafone bayiine gittim. Faturasız hat kullandığımı, memur olduğumu ve faturalı bir kamu tarifesine geçmek istediğimi söyledim. Memur olduğuma dair resmi belge istediler.


Belgemi verdim, bir süre baktıktan sonra kaşe olmadığı için belgemi kabul etmediler ve işin komik tarafı herhangi birinin bunu kolayca yazıcıdan çıkarıp imzalayabileceğini söylediler.


Eğer küresel bir şirket olan Vodafone böyle bir abonelik başvurusunda o belgeyi kaşeli olsa bile teyid ettiremiyorsa yazık Vodafone'a, kapatsın bütün bayilerini gitsin.

Aykut 75 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlanabilmesi için Vodafone cep merkezinin ticari ünvanını tarafımıza iletmenizi rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Aykut16 Eylül 2013

    Bana şikayetimin sonucu ile ilgili hiçbir geribildirimde bulunulmadı.Bu yüzden hattımı Turkcell'e taşıyacağım.

  • Vodafone Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön