21 Mayıs 2015

Vodafone Bayisi Kaptan İletişim Taahhüt İşlemini Yapmamış!

Turkcell'den Vodafone faturalı red tarifesine geçirmek için İstanbul Maltepe ilçesinde bulunan Kaptan iletişim bayisine gitmiş bulundum. Normalde 70 TL olan tarife, mevcut üyelere 12 ay taahhüt ile 55 TL iken, yeni gelen kullanıcıya aile referansı da gösterilmesi ile 39 TL bir bedel ile 12 ay sabit ücret garantisi ile verileceğini belirttiler ve bu şekilde kabul edip, sözleşme imzaladık.


Bugün gelen fatura 110 TL nedir bu diye müşteri hizmetlerini aradığımda operatör değişikliği yaparken taahhüt vermediğim için aylık 70 TL olarak faturalandırıldığını söylediler. Sanırım bayii işlemi eksik yapmış, bilemem.
Aylık faturalarımın 39 TL üzerinden tekrar hesaplanmasını ve iadesini istiyorum.

Engin 119 Okunma

Cevaplar

  • Engin25 Mayıs 2015

    Bugün Vodafone çağrı merkezinden arandım ve hat taşıma esnasında hat açıldıktan sonra kampanyaya tekrar başvuru yapmam gerektiği "sözlü" beyan edilmiş olduğunu söylediler. Ben bana böyle bir beyanın yapılmadığından eminim ve yapıldı ise ispatlanmasını istedim. Çağrı merkezindeki bayan bana "siz beyan edilmediğini ispat edin" gibi saçma bir karşılık verdi. Söylenmeyen sözün ispatı mı olurmuş? Ayrıca o tarihteki kampanyanın sonladığını ve 70 TL olarak faturalandırmanın devam edeceğini de belirtti Vodafone yetkilisi sağ olsun. Vodafone'a geçmeyi düşünenler 2 kere düşünün derim. Eski operatörüme geri dönüyorum bugün itibari ile.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön