27 Eylül 2013

Vodafone Bayisi İşlem İptali Yapmadı!

Vodafone hattı kullandığım zamandan kalma 2 adet ödenmemiş hattım bulunmaktaydı. 69 TL olan fatura hattın benim adıma olduğu dönemim faturası olduğu için onu ödemem gerekiyordu ve ödeme sözü vermiştim.


26.09.2013 tarihinde Diyarbakır Ninova Park AVM'de bulunan Vodafone şubesine gidip ödemeyi gerçekleştirdim ama oradaki görevli arkadaş 2 fatura görünmesine rağmen 69 TL'lik faturanın ödemesini alın dememe rağmen, 100 TL tutarında olan faturanın ödemesini gerçekleştirdi. Kredi kartı işlemi olduğu için iptal etmesini 69 TL'lik faturaya işlem yapmasını belirttim ama olamayacağını söyledi. Uğraşmak istemedi daha doğrusu. Aslında iptal edilebilecek bir işlemdi. Mağdur edildim.

Elif 116 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Şikayet sonucuna yönelik olarak ödeme iptali için bankanız ile görüşmenizin gerekli olduğunun bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi28 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön