29 Ocak 2014 #2263498

Vodafone Bayisi İşini Düzgün Yapmıyor!

2 adet arka arkaya olan Vodafone hatlarıma kontör yüklemek için bayiye gittim. Bayi çalışanı benimle ilgilenmek yerine arkadaşıyla sohbet ettiği için kontörü 2 ayrı hat yerine tek hatta yüklemiş. Bunu Vodafone'a bildirdim. Ancak bayinin yaptığı hatayı çözemeyeceklerini bildirdiler. Ben tekrar aynı bayiye gidip aynı sorumsuz kişilerle muhatap olmak istemiyorum. Vodafone bana çalışanları ve bayisi adına özür dileyip düzeltmek yerine bayiye gitmemi belirtmiş. Uluslararası çalışan bir firmadan beklenmeyecek bir hareket olduğunu düşünüyorum.

Gökhan 62 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan20 Şubat 2014

    Vodafone firması beni belirtttiği tarihte aradı evet ancak sorun yaşadığım bayinin adını sordu en kısa sürede dönüş yapacaklarını belirttiler ancak 22 gündür herhangi bir geri dönüş yapılmadı. Kısacası hiçbir çözüm olmadı.

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 29.0.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön