12 Şubat 2014 #2289498

Vodafone Bayisi Hatalı İşlem Yaptı

Kasım 2013 ayı içerisinde Turkcell hattımı ekonomik olması için operatör değişikliği talebi ile birlikte tarifemi de belirterek Cep Avantaj her yöne 1000 dk 1 yıl taahhütlü (35 tl) tarifeye geçiş için Elvankent/Etimesgut/Ankara Burak İletişim bayiine müracaatımı yaparak gerekli formu doldurdum ve imzaladım. Burak İletişimin dikkatsizliği sayesinde GSM değişikliği 10 gün kadar uzun sürdü. Aynı zamanda 1 yıllık taahhüdümü sisteme girmedikleri için 2 aydır faturamı taahhütsüz olan yüksek tutar (45 tl) üzerinden ödemekteyim. Vodafone bayii hatasının geçmişe yönelik düzeltilmesini talep ediyorum. Bu işleme Burak İletişim bayiiniz duyarsız kalmıştır. Şiddetle kınıyorum. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Dursun 171 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.14.02.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Dursun16 Şubat 2014

    Vodafone bekleneni veremiyor.Müşteri memnuniyeti 2 veya 3 üncü sırada kalıyor önceliği para kazanmaya vermişler diye düşünüyorum.Şikayetimle ilgili tarafıma dönüş yapılmadı, sms yoluyla sorunun çözümlendiğini bildiriyorlar. Sorun nasıl çözüldü geçmişe yönelik mi , şikayetin yazıldığı gün itibarıylemi çözüldü. İleride aynı sorunu yaşamayacağımızın garantisi yok.

  • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön