17 Haziran 2013

Vodafone Bayisi Hatalı İşlem Yaptı!

Ocak ayında hattımızı hesabını bilen mini aylık taahhütlü tarifeye geçirmek istediğimizden Vodafone bayisine başvurduk ve tüm bilgilerimizi verdik ve bunun neticesinde yetkililer sadece bize geçiş işlemi için evrakları imzalatmışlar fakat ocak ayından bu yana faturalarımız sürekli 15 TL yerine 19 TL olarak gelmiştir.


Bunun ilgili şikayet kaydı oluşturmamıza rağmen sağlıklı geri bildirimler yapılmadığı gibi geçmek istediğimiz tarifeye abone alımı kapatıldığı ifade edilmiştir. Vodafone abone merkezinin gerekli taahhütleri yerine getirmediği için oluşan bu olumsuz durumun müşteriye yansıtılıp herhangi bir sonuca ulaştırılmaması sonucu Vodafone hakkında yasal işlemlerin yapılmasını istiyorum.

Recep 35 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden , 544740****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde evrak bilgileriniz kontrol edildiğinde kampanya katılım evraklarınızın olmadığı tespit edilmiştir.Hattınız üzerinde yapılan incelemelerin evraklar üzerinden takibinin sağlanması nedeni ile kampanya katılım evrağınızın olmamasından dolayı tarafımızdan sağlanılabilecek bir işlem olmadığının bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Recep18 Haziran 2013

    Gerek bu site üzerinden gerekse vodafone üzerinden yapmış olduğum şikayet taleplerine firma tarafından geri dönüş yapılmadan tüm şikayet mesajlarına aynı yazı yazılmış durumdadır. Kendi internet siteleri üzerinden yapılan bildirimlere mail yolu ile geri dönüş yapılmakta ve sorun en kısa zamanda çözülecektir ve tarafınıza geri dönüş yapılacaktır denmesine rağmen gerek 16 haziran gerekse 17 haziran tarihinde yaptığım bildirimlere vodafone tarafından geri dönüş yapılmamıştır.bu mağduriyetin bir an önce giderilmesi gerekli işlemlerin yapılmasını talep ediyorum

  • Vodafone Temsilcisi17 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön