16 Eylül 2013 #1998034

Vodafone Bayisi Fatura Bilgilendirme Hatası Yaptı!

Elvankent içindeki Burak iletişim Vodafone bayisinde faturalı hat olan Vodafone red tarifesine işlem yaptırdım. Bana söylenen 59 lira fatura olacağı idi fakat 70 lira ödemeniz gerekiyor gibi bir mesaj geldi. Burak iletişim içindeki F. bey bu durumda hattımın iptal edilebileceğini ve bu durumda bir ceza ödemeyeceğimi söyledi fakat bana 60 lira ceza geldi.


İstediğim başka bir tarife de yok. İptal de edemiyorum. Bana uygun bir tarife olan aylık 40 lira ödemesi olan bir tarifeye geçirildim yetkililer tarafından, fakat bugün öğrendim ki o tarife 30 liralık bir tarife ve sadece 500 dakika bedavası var. Bana söylenen Vodafone'lularla sınırsız konuşabileceğimdi.

Cemile 63 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde 06.09.2013 tarihli faturanızın ödendi konuma alındığı ve sorunun giderildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön