28 Ekim 2013

Vodafone Bayisi Ekstra Ücretlerden Bahsetmedi!

1 gb 15 TL ,2gb 25 TL esnek paket aldım. Bayiye başka ücret ödeyecek miyim diye sorduğumda vergiler dahil 1gb 15TL 2GB 25TL ödeyeceğimi söyledi ama hep bu ücrete 5 TL'den fazla vergi geldi. Güvenimi kaybettikleri için hattımı kapatacağımı belirttiğimde kalan 8 ay için 150 TL ceza ödeyecekmişim. Vodafone'un bu haksız kazancını kınıyor, hakkımı helal etmiyorum.

Sami 62 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi29 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 543449****numaralı hattınızın 13.07.2013 tarihinde Aylık 1GB Esnek paketi ile açıldığı görülmüştür.Hattınız yeni aktivasyon olması nedeni ile abonelik başlangıcına ait yeni tesis vergi taksitleri (12 ay) yansımaktadır.Hat açılım vergi tutarları, devlete aktarılmak üzere tarafınızdan tahsil edilmektedir. İmzalamış olduğunuz GSM Abonelik Sözleşmesinde, konuya yönelik detaylı bilgi mevcut olup, vergi tutarlarına herhangi bir müdahalede bulunulmadığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi28 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön