03 Ekim 2013 #2044267

Vodafone Bayisi Çıkma Hat Satmış!

9 ay önce bu numarasını verdiğim Vodafone hattı ayda 35 TL sabit ödemeli taahhütlü olarak aldım ve daha bir kere 35 TL ödeyemedim hep 42 -43 TL civarında ödüyorum dakikalarım duruyor. Limit aşımım yok aldığım günden beri ne doğru dürüst konuşabiliyorum ne de arayabiliyorum.


En büyük sıkıntım ise numaramı devamlı eski hat sahibinin tanıdıkları araması günde en az 5 kere onlarla lüzumsuz yere konuşuyorum. Hayır ben değilim böyle birisi yok diye anlatmaktan dilimde tüy bitti.


Taahhüdüm var diye de çıkamıyorum ve süremin bitmesini 4 gözle bekliyorum böyle olmaz biz tüketicileri saf yerine koymayın. Çıkma hattı sen dinlendirmeden niye tekrar yeni müşteriye satıyorsun? 35 TL deyip niye 43 TL alıyorsun?

Ahmet 59 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet09 Ekim 2013

    hepsi sıfır firma değil bunlar milletin üzerinden bedava para kazanmaya alışmışlar ne doğru dürüst çekiyor ne de müşteri memnuyeti var ..

  • Vodafone Temsilcisi09 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Hattıınızın faturasında Toplam Taksit,Kullanım Ücreti yansımış olup, faturalarınızı gecikmeli ödemeniznden kyanaklı Gecikme Bedeli, internet kullanım ücretli, vergi tutarları ve kullanımlarınız yansımıştır. Ücretlendirmede sorun bulunmadığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi04 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön