18 Eylül 2013 #2018233

Vodafone Bayisi Çalışanları Yardımcı Olmak Yerine Kapıyı Gösterdi!

Nakit fatura ödemek ve senelik taahhütlü paketimi yenilemek için İstinye Park showroom'una gittim, operatörünüzden 3 hattım var , 1 ay öncede cihaz almıştım S3 mini taahhütlü, ve muameleyi biliyorum ama hayırlısı diye gittim. Dükkanda önce elektrik yok sistem kapalı dendi, 30 dakika sonra uğradım elektrik var internet yok dediler, ne zaman gelir dedim. Bugün gelmez başka yerden yaptırın diye kovdular.


Dedim Vodafone'da internet kesilir mi benim işim acil. Kesilir dediler ve kapıyı gösterdiler. Üç hattımı da kapatmaya karar verip yandaki Turkcell ve Avea bayilerinde tarife incelemesi yaptım. Böyle elemanları nereden buluyorsunuz?

Egemen 49 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Şİkayetiniz ile ilgili kontoller sağlandığında bayide elektrik kaynaklı sorun ve sonrasında sistemin devreye alınması vakit aldığından kesinti yaşanmış olduğu ve tarafınıza konu ile ilgili bilginin aktarıldığı iletilmiştir.yaşanan sorundan dolayı bayiye yönelik bilgilendirme ve uyarıların tarafımızca yapıldığını belirtir, zaman ayırarak bizleri bilgilendirdiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön