23 Eylül 2013 #2026282

Vodafone Bayisi Beni Yanılttı!

Operatörüm Turkcell'di. Farklı operatör arayışına girdim. Sultanbeyli'de gezerken bir Vodafone abone merkezinde kocaman bir afiş asılmış cama. İlgimi çekti. 26 TL'ye 500 dk, 5000 sms ve 1 gb. internet diye. Eşimle birlikte içeri girdim, bütün ayrıntılarıyla tekrar tekrar sordum. Tarife 26 TL dendi. Operatör değişimi günü Vodafone'dan mesaj geldi tarifeniz 35 TL diye. İnternete girdim. 26 liralık hiç bir tarife yok. Benim seçtiğim tarife 35 TL'likmiş.


Abone merkezi, Vodafone adına resmen beni yanıltmış. Vodafone merkezini aradım, çözüm bekliyorum. Vodafone'u aradıktan sonra aynı abone merkezine gittim adamlar beni ve eşimi gözleri görmeyen, saf muamelesiyle karşıladı.

Halil 35 Okunma

Cevaplar

 • Halil28 Ekim 2013

  kopyala -yapıştır yaparak buraya yazdığınız cevaplar sizi çok yoruyordur sanırım. 1 ayı geçti hala tarafıma dönüş yapacaklar müşteri memnuniyetçi sayın firma....

 • Halil26 Eylül 2013

  35 tl olduğunu zaten öğrenmiştim. sizin ilgili abone merkezi için işlem yapmanız ve mağduriyetimin giderilmesi gerekirdi. dalga geçer gibi atlatmak için cevap vermek çok kolay geldi herhalde

 • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 506891xxxx numaralı hattınızGenç Avantaj Ekstra paketinde olup, paket ücreti 35 TL'dir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön