27 Ocak 2014 #2259880

Vodafone Bayisi Başka Tarife Tanımlamış!

Muğla Bodrum yarım adasında merkezde bulunan Vodafone bayisinden tarifeme ek olarak telefon aldım. Yalnız tarifemi 125 tl olan tarifeden istemiştim, onlarda öyle yaptıklarını söylediler fakat 1 saat sonra baktığımızda tarifemin 159 tl olan tarifeye geçtiğini öğrendim.


Tekrar bayiye gittiğimde ise bu durumu bölge müdürüne bildirdiklerini en erken 3 gün en geç 1 hafta içerisinde değişeceğini hiç bir problem olmadığını söylediler.


1 hafta 3 gün sonra değişmediğini gördüm tekrar gittim gene aynı şeyler tekrarlandı. Müşteri hizmetlerini aradım ve bana dönüş yaptıklarında haklı olduğumu bayiden düzeltme yapılacakmış. Tekrar bayiye gittiğimde bana gene bir takım evraklar imzalattılar.Sorunum hala düzelmedi.

Barbaros 39 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 28.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön