14 Eylül 2013

Vodafone Bayisi 1 Hafta Sonra Arayıp Para İstiyor!

4 Eylül 2013 tarihinde Çerkezköy Vodafone bayisinden iPhone 4 cihaz aldım. Kampanyalı olarak aldığım cihazı hiçbir ücret ödemeden teslim aldım. Bana herhangi bir ücretten bahsedilmedi. Bir hafta sonra bayi beni arayarak 49 lira talep ediyor. Alırken bana söylemedikleri parayı istiyorlar. Müşteri hizmetlerini bilgilendirmeme rağmen sorunum çözülmüyor.

Gözde 77 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, dahil olduğunuz kampanya esaslarının http://www.vodafone.com.tr/ de mevcut olduğunu belirtmek isteriz . Kampanya esaslarına göre ücretlendirmede sorun bulunmadığı bilgisini belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Gözde18 Eylül 2013

    vodafone kesinlikle müşterisini değil bayiisini düşünen bir firmadır. tüm ailemiz 4 yıllık faturalı vodafone aboneliğini bitirerek hatlarını taşıyacaktır. hiç kimseye tavsiye etmiyorum. vodafone bayiileri kendileri için çok kıymetli. kaybetmeye mahkumsunuz.

  • Vodafone Temsilcisi14 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön