08 Eylül 2014

Vodafone Bayinin Yaptığı Yasal Suçu Müşteriye Mal Ediyor!

Tarifemi yükseltmek için defalarca müşteri hizmetlerini aradım fakat bir türlü çözüm bulamadılar.Sürekli kara listedesiniz dediler fakat hangi sebepten dolayı kara listede olduğumu söyleyemediler.Sürekli dedikleri şey borcunuz varmı yokmu? Sanki Vodafone borcum olup olmadığını görmüyor.Bayi tarafından bilgim olmadan adıma açılan hattan dolayı bilgi güvenliği için herhangi bir işlem yapamıyorlarmış.Vodafone bayinin yaptığı hatayı ve yanlışı müşteriye mal ediyor.Defalarca kayıt açılmasına rağmen hiçbir bilgi vermediler ve fatura kesim tarihinin gecesi arayıp faks göndermeniz gerekiyor diye bilgi veriyorlar.Gecenin bu saatinde dükkanlar mı açık ki faks çekelim.

Görkem 1.423 Okunma

Cevaplar

  • Görkem'in Teşekkür Mesajı12 Eylül 2014

    İlginiz ve alakanızdan dolayı teşekkürler vodafone.Farkınızı tekrar ortaya koydunuz

  • Vodafone Temsilcisi08 Eylül 2014

    " Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 08.09.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi08 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön