15 Temmuz 2013

Vodafone Bayinin Yanlış Bilgi Vermesi!

5 yıldır Vodafone müşterisiyim. Karşımda 161 TL fatura görünce şok oldum. Hesap kesim tarihim ayın 6'sıydı kampanyamın bitmek üzere olduğunu söylediler tavsiyelerde bulundular. Ardından ben de bunları göz önünde bulundurarak haziran ayının 3'ünde bir cep merkezine başvuru yapmaya gittim. 7'sinde gelirsem yeni tarifeme geçebileceğimi söylediler.


7'sinde gittiğimde ise 6'sında gelmem gerektiğini fakat sorun olmayacağını önceki tarifem üzerinden gün bazlı bir hesaplama yapılıp en fazla 5 TL ödeyeceğimi söylediler kabul ettim. Çağrı merkezi şikayetimin olumsuz yanıtlandığını ve temsili olduğunu söylüyor. Bayi siz yanlış anlamışsınızdır diyor. Tamamen saf durumuna düşürüldüğüme inanıyorum.

Barış 22 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili bayi sorgulandığında tarafınıza gerekli bilgi aktarımında bulunulduğu,bayi beyanları aracılığı ile durumun kabul edilmediği belirtilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön