29 Mart 2013 #1710594

Vodafone Bayinin Paketlerimi İptal Etmesi Sonucundaki Mağduriyetim!

İnternet ve Sms paketlerimin içeriklerinin değiştirilmesi için İzmir'de Kalender İletişimin Şubesi(Merkez Marmariste)'ne başvurdum.Yazısız bir şekilde kendilerine talebimi ilettim. Onlar da yazısız olarak bana talebimin karşılandığını söylediler. 1 Ay sonra faturam normalinin 3-4 katı geldi.


Vodafone Müşteri Hizmetlerini aradığımda Kalender İletişimin paketlerimi iptal ettiğini yeni paket yüklemesi yapmadığını öğrendim.Vodafone Müşt. Hizm. 'ne mağduriyetimin telafi edilmesini talep ettim fakat benim elimde bir belge olmadığı için telafi edilemeyeceğini söylediler.Sizin elinizde de bir belge yok deyince kaçamak cevaplar verdiler. Tüketici mahkemelerine başvurmadan önce buraya başvurayım dedim.

Yusuf 37 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf02 Nisan 2013

    Bu bilgi alışverişi doğru olmadığı için mağdur oldum. Ben kendilerine 500 sms'lik pakedin 100 sms'e 100 mb'lık pakedin 250 mb'a yükseltilmesini istedim fakat onlar yükseltmek yerine iptal ettiler. Mağduriyetim bu yüzden doğdu. Yani karşılıklı sağlıklı bir bilgi alışverişi sağlanmadı. İlgili vodefone problem kaydı takip numarası: 231927140. Ayrıca 18/03/2013 ~15:30'da vodafone müşteri hizmetlerinden Gülcan Hanım ile 14/03/2013 ~14:30'da Arzu Hanım ile görüştüm. Görüşme kayıtlarınızı incelerseniz konuyu daha açık ifade ettim orada. İlgileriniz için teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

  • Vodafone Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi29 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön