14 Şubat 2014 #2293956

Vodafone Bayinin Hatası Müşteriye Ödettiriliyor!

Üsküdar Nuh Kuyusu Caddesi Daf İletişim'de, Vodafone'un 1 yıllık taahhüt karşılığında 49 TL olan, 1000 Dk. Konuşma 1000 Sms 2 GB internet kampanyasına geçiş yapma talebinde bulundum. İlk fatura 70 TL gelince Vodafone'u aradım. Bana taahhüt vermediğimi bu sebeple 49 TL'lik kampanyadan faydalanamayacağımı söylediler.


Bayi bana geçişten sonra tekrar gidip imza atmam gerektiğini söylemediği için, biz sözleşme içeriğinde olduğunu sandığımız taahhüdü imzalamamışız. (İkinci kez gidilmesi gerektiğini herkes bilmeliymiş) Tüm arkadaşlarıma geçmelerini önerdiğim operatör; tüm teşkilatıyla beraber meğer pek de kurumsal değilmiş. Bunu daha ilk ayımda öğrenmem hoş olmadı. Dünya markası?

Barış 42 Okunma

Cevaplar

  • Barış20 Şubat 2014

    Kurumsal olmak için sadece ana teşkilata hükmetmek yetmez. Bayi teşkilatının da disiplin altına alınması lazım.Şİkayetçi olduğum bayi, arayıp abi sizin iş halloldu dedikten hemen sonra Vodafone arayıp şikayetiniz kabul edilmedi dedi!

  • Vodafone Temsilcisi20 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 19.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön