26 Temmuz 2013

Vodafone Bayilerinde Cihaz Sıkıntısı!

21 Temmuz 2013 tarihinde mobil modem aldım. Esnek paket aylık 30 TL . Ancak aldığım ürün tablet için yanlış ürün seçmişim. Bu benim hatam ancak ben bu ürünü mobil modemle değiştirmek istedim. Bu ürün hiçbir Vodafone shop şubesinde yok ve ürünün ne zaman geleceğine dair hiç kimsenin bilgisi yok.

Ayrıca 4 günde mobil modemi 1 defa kullanmama rağmen 1 gb kullandığımı söylediler. Açıklama istedim ama fatura kesilmeden bana yanıt veremeyeceklerini söylediler. Her şeyi istediklerinde görebiliyorlar bana bunun hakkında yanıt vermediler. Hat kapatma ücreti olarak bende 170 TL istediler ve kullanmadığım ay için 30 TL. Vodafone'a ait tüm hatlarımı iptal ettireceğim.

Harun 52 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 26.07.2013 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte ulaşılamadığı tespit edilmiştir.Ücretlendirmenizin kullandığınız tarife kapsamında gerçekleştiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi26 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön