20 Ocak 2014 #2246253

Vodafone Bayileri Yeterli Hizmet Veremiyor!

03.01.2013 tarihinde Vodafone Antalya kurumsal bayisi Ringa'ya giderek şirketim adına bir hat talep ettim.Evraklarımı eksiksiz verdim, işlem yapıldı ve bana sim kartı verdiler. Fakat, aradan geçen bu kadar süreye ve şikayet maillerime rağmen hat hala açılmadı. Bayileri benim kara listede olduğumu söylüyorlar.


Müşteri hizmetlerini aradığımda sistemsel hata olduğunu söylüyorlar. Hiç bir şikayetime dönmediler. Şu anda Vodafone'da aktif 6 tane şirket ve şahıs hattım var. Tek bir kuruş borcum yok bu firmaya benim. Bu kadar saygısız, bu kadar ilgisiz bir kurum görmedim.


Kurumsal işlemlerini Antalya'da tek bir bayi aracılığı ile yaptıkları için hiç bir müşterisine saygı göstermiyorlar.

İrfan 76 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 25.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • İrfan24 Ocak 2014

    Şikayeti sürekli bayiye yönlendirip çözmesini bekliyorlar, vodafone firmasında çözüm sürecine ortak olup, takipm edecek bir birim yokmu Kısacası, müşteri çokta umurlarında değil

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön