23 Eylül 2013 #2025581

Vodafone Bayileri Yanlış Yönlendirerek Kabarık Faturalar Ödememize Neden Oluyor!

Vodafone hattımın taahhüdünün bitmesine 3-4 gün kala yeni bir tarifeye geçmek için bayiden bilgi almaya gittim. Bu ay tarife değişikliği yaparsam 2 fatura ödeyeceğimi, aynı tarifede kalırsam yine aynı fiyatla aynı dakikaları kullanacağımı söylediler.


Bugün müşteri temsilcisi bunun tam tersi olduğunu 1000 dakikanın 500 dakikasını kullanabileceğimi ve limiti aştığım için yüksek bir fatura ödeyeceğimi, yanlış bilgilendirilmeme rağmen bir şey yapamayacaklarını söylediler. Bu durumun sorumlusu ben olmadığım halde o faturayı ödemek zorunda bırakılıyorum!

Burcu 29 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde 18.09.2013 tarihinde toplu süre kullanım hakkınızın dolduğu sms yolu ile bildirilmiş olup,07.08.2013 ve 06.09.2013 tarihlerinde ''Degerli musterimiz, Katlayan Avantaj kampanyaniz 06.09.2013 tarihinde sona erecektir. Sonrasinda mevcut tarifeniz ile kullanima devam edebilir ve avantajli kampanyalarimiz hakkinda bilgi almak icin Vodafone Cep Merkezlerimize ugrayabilirsiniz. '' bilgilendirme sms'inin gönderildiği tespit edilmiştir. Kampanya süresinin başlangıç ve çıkışlarda fatura kesim tarihi ile orantılı olduğunu belirtmek isteriz. İleri tarihli olarak işlem gerçekleştirilememektedir. Mevcut uygulamanın bu yönde olduğunu belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön