03 Şubat 2014 #2267046

Vodafone Bayii Tarafından Yanlış Bilgilendirildim

18-25.01.2014 tarihleri arasında eşimle Vodafone'un anlaşmalı ülkelerine (Alm./Holl.) seyahat ettim. Seyahatten önce yaşadığım yerdeki Vodafone bayisinden yurt dışı paketi almak istedim. Telefon tarifelerimin uygun olmadığı söylendi. Tavsiye ile çocuğumdaki bana ait üçüncü hattı Vodafone red tarifesine çevirdim." Şimdi Türkiye'den arama yapılarak herhangi bir ücret ödemeden rahatlıkla görüşebilirsiniz " dediler.


Telefonu yurt dışına açtırdım. Yurt dışından döndüğümde Vodafone genel merkezinden arandım ve bir hattıma 400 TL., diğerine 300 TL. borç çıktı. İtiraz ettim sonuç yok. Şimdi hatlarımı kestiler. Görüşme hürriyetim kısıtlandı. Bayileri eğitmiyorlar, yanlış bilgilendirmenin cezasını biz çekiyoruz.

Hayrettin 76 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi24 Şubat 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 20.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

 • Hayrettin06 Şubat 2014

  henüz araştırma yapılıyormuş.sabırla bekliyorum.başka gsm hattı edindim.kısıtlılığım sürüyor.

 • Hayrettin04 Şubat 2014

  Şikayetim ile ilgili değerlendirmenizin ne kadar süreceği belli değil.Ben de bu süre içinde görüşmeden kısıtlı olarak bekleyeceğim. Bayinizin yapmış olduğu hatanın bedelini bana bir şekilde ödetiyorsunuz.Bu adil değil. Saygılarımla.. Hayrettin ERDAL

 • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön