12 Şubat 2014 #2289687

Vodafone Bayii Personelinin Hatasını Kabul Etmedi

05 Kasım 2013 tarihinde Vodafone'dan hat aldım. Bayideki görevli bayana 39,00 TL’lik 1000 dk’lık konuşma paketi ve bu ücrete ek olarak 11,00 TL’lik 10.000 mesaj paketi istediğimi söyledim. Sözleşmeyi imzaladıktan sonra görevli bayan işlemleri yapacağını, hattın 2-3 saat içinde açılacağını ve kendisinin beni arayacağını söyledi fakat aramadı.


22.11.2013 tarihinde müşteri hizmetleri mesajlar nedeniyle 330,00 tl fatura oluştuğunu bildirdi. Görevli, görevini yapmadığı için zarara uğradığımdan bayiye, sonuç alamayınca Bilgi Tek. ve İletişim Kurumu Başkanlığı aracılığıyla Vodafone'a şikayette bulundum. Fakat Vodafone, görevlinin hatasını kabul etmediğini bildirmekle yetindi. Mağdurum. Daha ne yapayım?

Remziye 52 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 13.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön