12 Şubat 2014 #2290871

Vodafone Bayii Personelinin Hatasını Bana Ödetiyor!

21 Aralık 2013 tarihinde Üsküdar'da bir Vodafone bayisine girdim ve şu anda farklı bir operatörü kullandığımı, Vodafone'un aylık 49 TL'lik, 1 yıllık taahhütlü tarifesine geçmek istediğimi söyledim. Aradan 1 ay geçince 49 TL gelmesi gereken fatura 62 TL geldi.


Tabi itiraz etmek için Vodafone'un 542 numaralı servisini aradım. İnceleyeceklerini ve geri dönüş yapacaklarını söylediler. Bir süre sonra tekrar telefon ettiğimde, sadece Vodafone'a transfer işlemi yapıldığını, 1 yıllık taahhüdün yapılmadığını söylediler.


Anlayacağınız bayisinin hatası yada bilerek yaptığı bir oyun yüzünden bana fazladan para ödetiyorlar.
Vodafone'a hiç yakışmayan bir durum.

Gökhan 193 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.15.02.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön