11 Şubat 2014 #2287394

Vodafone Bayii Personeli Mağdur Etti

Ankara Balgat'ta bulunan Kipman Grup adlı firmadan eşimin ve kendi hattımı Vodafone'a taşımak için başvuru yaptım ve çalışan arkadaşa Turkcell faturamın kesim tarihinden sonra yeni hatta geçmek istediğimi iki kez fatura ödemek istemediğimi söyledim. İleri tarihli işlemin mümkün olduğunu söyleyerek evraklarımı aldı fakat hemen gün işlemleri başlatmış. Şu an dört fatura bedeli ödemek zorunda kalacağım fakat Kipman grup mağazasının müdürünün cevabı ise işlemi yapan arkadaşı işten çıkardık telafisi olursa yapmaya çalışırız oldu sadece. Bu firmanın kendilerine ait fatura bedelimi ödemelerini istiyorum.

Bünyamin 386 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 12.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön