27 Ocak 2014 #2257726

Vodafone Bayii Personeli Hakaret Etti

3 ay önce Kuşadası bayisine giderek ( İçkale) internet hattımın dondurulmasını, hiç verim alamadığımı, yetkiliden hattın dondurulmasını istedik, işlemi tamamladı, ayrıldık. İlgili tarihte 539 680 **** hattıma bağlı telefon aldık. Dün hattımı yeğenim kullansın diye aktifleştirmeye gittiğimde dondurulmadığını, aktif kaldığını öğrendik.


1.Şikayetim neden?
2.Şikayetim; dünkü M... isimli yetkiliden dondurulmasını talep ettik, kendisi de işlem tamamlandı dedi, kendisinden işlemin tamamlandığına dair belge istedik, veremem dedi, çıktı yok dedi, üstüne eşime hakaret etti, bu nasıl ciddiyetsizlik, fakat biz hattı tamamen iptal edince belgeyi zorla verdi şahıs. S.. K... B....Şikayetçiyim.

Yüksel 35 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 29.01.2014 ve 2.2.2014 tarıhlerinde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön