25 Ocak 2014 #2255814

Vodafone Bayii Personeli Hakaret Etti

Vodafone Espark şubesine tarife değiştirme ve telefon jelatinini değiştirmek üzere gittim. Telefonu genç bir çocuğa teslim ettim ve sadece arka tarafını değiştirmesini üstüne basarak söyledim. Ön tarafta koruyucu jelatin vardı. Alacağım hat işlemleriyle ilgilenirken telefonun ön tarafının değiştirildiğini farkettim. Jelatin yapışkanı deforme oldu ve geri takıldığında bir sürü çizikle geri döndü. Bir şey söylemeden çıktım, geri dönüp T... isimli çalışandan fatura fotokopisini istedim. O esnada yanlış yapılan işlemden bahsetmeye çalıştım ama dinlemedi, kaba davrandı ve hakaret etti. Ben de hakaret ettim. Eğer bir yaptırım görmezsem dava edeceğim. Kamera kayıtları mevcuttur umarım.

Emrah 56 Okunma

Cevaplar

  • Emrah18 Mart 2014

    Şubenizi yakında dava edeceğim.

  • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 11.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi25 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön