06 Şubat 2014 #2276243

Vodafone Bayii Çalışanları Teşhir Ürün Sattı

Lumia 925 aldım Vodafone bayiiden üstünü bastıra bastıra teşhir ürün istemediğimi kutudan yeni çıkan sıfır ürün istediğimi belirttim, sonra başka bayiye gittiler kutuda sıfır telefon almak için, kendi ellerinde yokmuş neyse aldı geldi maket bıçağı var mı diye bağırıyor falan kutuyu açmak için sözde jelatini vs. üstünde neyse açtı gizli bir şekilde sonra aldım telefonu evde incelerken önceki tarihte çekilmiş fotoğraf yakaladım, bana göstere göstere maket bıçağıyla kutuyu yeni açıyormuş numarası yaparak belirtmeme rağmen teşhir ürünü sattılar, ürün her ne kadar sorunsuz olsa da yaptıkları Vodafone'a yakıştıramadım sonuçta 24 ay taahhüt vererek Vodafone'a güveniyoruz.

Görkem 432 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 2014-02-12 11:43:16 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön