20 Şubat 2013

Vodafone Bayiden Şikayetçiyim!

Uzun süredir Vadofone kullanıcısıyım. 07. 12. 2012 tarihinde Ankara Mamak'ta bulunun Anatolium AVM içindeki Vodafone bayisinden 1 yıllık taahhüt imza karşılığında her yönde 500 dk kampanyasından yararlanmak için evraklar imzalatıldı. O günde bugüne kadar işlem yapılmamış olup, bundan dolayı da 109 TL, 62 TL ödedim ve şu anda da 94 TL'ik borcum bulunmaktadır.

Bugün gittiğimde de yüzüme baka baka 2010 dönemine ait 330 TL borcumun olduğunu bundan dolayı işlem yapılmadığı söylendi fakat itirazlarımdan sonra 1 dakika içerisinde Vodafone Anatolium AVM Bayi çalışanları tarafından hemen yapıldı. 3 aydır yapılamayan işlem 1 dakika içinde yapıldı.

Özkan 76 Okunma

Cevaplar

 • Özkan26 Şubat 2013

  başvuru yaptığım gün (07.12.2012 tarininde) telefonum kullanıma açıktı ve görüşme yapabiliyordum. Bayinizin sorumsuzluğunu lütfen haklı çıkarmayınız.

 • Özkan26 Şubat 2013

  borcumdan dolayı hattıum kısıtlı olsaydı şayet ben yılbaşı mesajları çekemez idim. Telefonum kullanıma açıktı başvuruyu yaptığım gün. Bayinizi ve kendinizi haklı çıkarmayınız lütfen!

 • Özkan20 Şubat 2013

  kendi bayiniizi kötüleyecek değilsiniz yaa ve bu işlem benim gitmem üzerine yapılmış bir işlemdir 3 aydır evreğım orada beklemekte işlem yapılmamakta da ben gidince mi yapılabilmekte?

 • Vodafone Temsilcisi20 Şubat 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,543950**** numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde Vodafone Cep Merkezimiz hakkında ki şikayetiniz incelendiğinde işlem yapmak istediğiniz dönemde bir önceki faturalarınızın gecikmeli olarak ödenmiş olmasından dolayı sistemin onay vermedıği bilgisinin tarafınıza aktarıldığı tespit edilmiştir.Yapılan incelemede 20.02.2013 tarihinde Katlayan Avantaj (MiniHY+) kampanyasına katılım sağladığınız görülmüştür.Paket kapsamında tarafınıza bilgilendirme sms'lerinin gönderildiği tespit edilerek ücretlendirmenizde hata olmadığının bilgisini paylaşamak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Vodafone Temsilcisi20 Şubat 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön