07 Mayıs 2013 #1782913

Vodafone Bayiden Kaynaklanan Sorun!

Vodafone bayiinde hattımın paket işlemini yanlış yapmışlar. 23 tl lik kampanya 26 yaş altına 19 tl ve ben 26 yaşından küçüğüm. Aradan 1 ay geçtikten sonra durumun farkına varıp bayiye bildirdim. Herhangi bir sorun olmadığını söylediler fakat hattımdan 2 sefer 23 tl düştü. Müşteri hizmetlerine durumu bildirdim. 2 gün sonra bana geri döndüler ve bayiye gidince düzeleceğini söylediler. Bayi ye tekrar gittim fakat gene sorunumu çözemediler.

Fatih 16 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili bayi sorgulandığında talebinize istinaden işlem yapıldığı ve hatalı bilgi aktarımının bulunmadığı,tarafınıza dönüş sağlandığı belirtmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön