15 Haziran 2015

Vodafone Bayi Yüzünden Fazladan Fatura Çıkması

Mayıs 2015 içerisinde var olan taahhüt bozarak yeni bir cihaz kampanyasına dahil oldum. Tam faturam kesildikten 2 gün sonra cihaz kampanyasına başvuru yaparak cihaz aldım. Hemen hesap kesim tarihinden sonra tarifemi değiştirdiğim için bayi ye sordum 2 ayrı fatura çıkar mı diye bana verdiği cevap çıkmaz çıkarsa bile iptal ettiririz.


Sadece 90 TL ödeyeceğimi söyledi. Bunun üzerine ben kampanya ve tarifeye geçişimi tamamladım. Gelen fatura 141.50 TL yani hem eski hem de yeni tarifeyi fatura çıkartmışlar. Bayinin verdiği yanlış bilginin hatasını neden ben çekeyim? Vodafone bu hatasını düzeltmesini ve son ödeme tarihi gelmeden faturanın düşürülmesini talep ediyorum.

Harun 225 Okunma

Cevaplar

  • Harun19 Haziran 2015

    Vodafone tarafından Fatura ödenmiş ama bu benim hiç işime yaramıyor. Hesabı kendileri kapatmış ve bu ay bana gelecek olan 56 TL ve önümüzdeki ayın 104 TL'sini, önümüzdeki ay tekrardan bana toplu olarak yansıtacaklar. Sistem böyleymiş. Kardeşim sizin sistem böyle diye neden ben toplu ve topluca para ödeyeyim. Bunu bu şekilde kabul etmiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön