06 Eylül 2013 #1997669

Vodafone Bayi Personelinin Hatasının Faturasını Bana Kesti!

Ankara'da Vodafone kurumsal işlemleri yapan Özşeker firmasında işlem yaptırdım personel bilgisiz yani işlemlerle alakalı bir şey bilmiyor. Ne sorsam telefon açıyor. Bu personel bize geldi işlemleri yaptık bir hata yapmışlar ve bana 26 TL fatura çıktı.


Personel firma o faturayı iptal eder dedi. Fatura ödeme tarihi geldi firmayı aradım personel işten çıkmış biz bir şey yapamayız siz o personeli bulun o ödesin cevabı aldım. Satış şefini buldum söyledim tamam biz hallederiz dedi.


2 ay geçti aynı firmadan başka bir arkadaşa arattım şefi dışarıda idi. Bir de arkamızdan küfür etti. Firma sahibini aradım o da personelden daha kaba 26 TL'yle insan mağdur mu olur cevabı verdi.

Ali 939 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili ödemenin Kurumsal Satış Kanalı tarafından yapılarak sorunun giderildiği tespit edilmiştir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Ali'nin Teşekkür Mesajı12 Eylül 2013

    Özşeker dağıtım firması bu şikayetten sonra vasıfsız bir eleman ile 26 tl para yollamış biz hatanın giderilmesini bekliyorduk ama onların çözüm anlayışı bu imiş Vodafone müşteri hizmetlerinin yapamadığını www.şikayetvar.com yaptı. TEŞEKKÜRLER şikayetvar.com

  • Vodafone Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön