21 Mayıs 2013

Vodafone Bayi Personelinden Şikayetçiyim!

Üsküdar Selmani Pak caddesi, AVCILAR isimli Vodafone şubenizde, 20. 05. 2013 tarihinde, B. C. adlı elemanınızdan şikayetçiyim. 20. 05. 2013 tarihi saat 13:30 14:30 kamera kayıtları incelenirse elemanınızın bize bulunduğu yerden kafamıza cisimler fırlattığını görürsünüz gereği yapılmazsa önce Vodafone u sonra kendisine dava açacağımı bildiriyorum. En kısa zamanda bana ulaşmamanız durumunda dava açacağımı tekrar belirtirim.

Emir 43 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Vodafone 'un müşteri memnuniyeti ilkesini baz aldığını ve yüksek kalitede iletişim hizmeti sağlamayı hedeflediğini belirtmek isteriz. Abonelerimizden gelen talep ve şikayetlerin bizim için önem taşımakta ve ulaşan şikayetlerinizin değerlendirilmek/ çözüme ulaştırmak için ilgili birimlerimize aktarılmaktadır. Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirimleriniz doğrultusunda beyan etmiş olduğunuz Vodafone Cep merkezine gerekli uyarıların sağlandığı bilgisini iletmek isteriz. Zaman ayırıp ilettiğinizi için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön