03 Mayıs 2013 #1777970

Vodafone Bayi Personelinden Şikayetçiyim!

Başka bir operatörde iken cazip bir kampanya için Vodafone hattımı taşıdım sonra Batmanpark avm de bulunan Vodafone İmran iletişimde tarifemle ilgili kullanıcı tanımlamak için işlem yaptırırken İmran iletişimdeki Vodafone yetkilisi yanlışlıkla tarifemi iptal etti ve tekrar aynı tarifeye geçebilmem için müşteri hizmetlerine beni yönlendirdi.


Talebimi alan müşteri hizmetleri bayii ile görüşmesi sonucu bayi ; ben aboneden onay aldım ona göre tarifeyi iptal ettim demiş. fakat Batmanpark avm Deli İmran iletişimim yetkilisi ne benden onay aldı ne de böyle bir işlem sonucu tarifemin iptal olacağını söyledi. fakat genel müdürlüğe öyle söylememiş ve malesef genel müdürlük talebimi ciddiye almamış.

Ümit 31 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili bayi sorgulandığında gerekli bilgilerin tarafınıza aktarılmış olduğu ve sorun bulunmadığı bilgisinin paylaşıldığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön