08 Şubat 2014 #2283787

Vodafone Bayi Personeli Tarafından Telefonumdan Gizlice Mesaj Atıldı!

07.02.2014 tarihi akşamında internet paketimi yenilemek için girdiğim Yener Ulusoy bulvarında bulunan Antalya/Çevik Vodafone şubesinde,kasiyer bayanla konuştuğum sırada sonradan mağaza müdürü olduğunu öğrendim A.E benden telefonumu istedi ne yaptığını sorduğumdaysa internet paketimle ilgili işlem gerçekleştirdiğini söyledi.


Fakat mağazadan ayrıldıktan sonra telefonuma gelen mesajla şok oldum,beyefendi benden habersiz telefonumdan 7095'e 10 olarak puan atmıştı.Yani gizlice telefonum kurcalanarak mağazalarına 10 puan verilmeye çalışılmıştı.Bunun üzerine mağazaya döndüm ve beyefendiyle konuştum,bunu herkese yaptıklarını ciddi bir şey olmadığını kimsenin geri dönüp şikayetçi olmadığını söyledi.

Orhan 1.635 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 10.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön