16 Eylül 2013

Vodafone Bayi Personeli Çok Kaba Davrandı!

15/09/2013 tarihinde Maltepe Park Carrefour şubesine giderek yeni hat aldım ve Vodafone'un faturasız tarifelerinden " her yöne 500 dk 25 TL ve her yöne 1000 sms Vodafone'lularla 10000 sms 11 TL "satın almak istediğimi söyledim. S. hanım adlı görevliniz 25+11 diye sesli olarak hesaplarken ben de 36 TL tutuyor dedim ve kredi kartımdan 36 TL çekti.


Ancak bir kaç dakika sonra cep telefonuma gelen mesajlardan devletin cüz'i miktarlarda 1, 31 TL kesinti yaptığını ve 34, 69 TL kaldığını öğrendim. Görevliniz baştan bana 1, 31 TL kesinti yapıldığını açıklamadığı için istediğim tarifenizi alamadım. Bu yetmezmiş gibi erkek personeliniz hanımefendi beni dinden imandan çıkarmayın diye bana bağırıp, kovdu.

Nejla 71 Okunma

Cevaplar

  • Nejla21 Ekim 2013

    sn yetkili sizden iletşim vergimi ödemenizi ya da neden benden talep ettiğinizi soran ya da şikayet eden olmadı ki! personeliniz baştan vergileri falan ilave edipte fiyatı söylemediği için istediğim tarifeyi alamadım! tarafıma dayatma yaptınız zorla istemediğim ürün vermiş oldunuz çünkü görevliniz bana eksik fiyat verdi ! bu yetmezmiş gibi personellerinizin hakaretlerine bağırıp çağırmalarına maruz kaldım! bu da yetmezmiş gibi hiç bir görevliniz hiç bir zaman bu konuda beni aramadı1 personelleriniz müşteri tartaklasa da umrunuzda değil anladığım kadarıyla!

  • Vodafone Temsilcisi27 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Söz konusu vergi Vodafone tarafından abonelerden tahsil edilerek Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'na ödenmektedir.Bu bağlamda tarafımızca müdahalesinin sağlanamayacağı bilgisini paylaşmak isteriz.Vergiler ile ilgili detaylı bilgiye ekteki linkten ulaşabilirsiniz. http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/tarifeler.vergiler.php Ek bilgi olarak ;bayiye yönelik bilgilendirme ve uyarıların tarafımızca yapıldığını belirtir, zaman ayırarak bizleri bilgilendirdiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön