22 Ocak 2014

Vodafone Bayi Personel Davranışı!

Vodafone Malatya Park AVM bayisi çalışanı H*** B*** İ.'den şikayetçiyim. Eski sim kartın kırılıp iPhone'na takılması gerekiyormuş. 19.01.2014 tarih saat 18:00 civarında Vodafone bayiine gittim. 2 TL'ye kıracaklarını söylediler. Bu şahıs farklı hatta göre kırım yapmış sonra yanlış olmuş bir daha kıracağız yalnız çalışır mı bilmem dedi, sonra tabi çalışmadı.


Yeni hat çıkarmanız gerekiyor dedi. Günlerden pazar saat 20.00 civarı oldu bütün Malatya'yı dolaştım zorla buldum bir bayi çıkardım saat 21:30 olmuştu. Bu çalışan personelin yanına gittim 15 TL'ye sizin hatanızdan dolayı çıkardım. Hem param hem zamanım gitmişti. Hattın parasını istedim vermedi eski kartmış sorun bahanesi oydu gerekeni yapın.

Tuba 55 Okunma

Cevaplar

  • Tuba23 Ocak 2014

    tekrar aranmasını talep ediyorum sonuçta tarafınızdan telefonda bekletmeye alındım.daha sonraki aramanızda tarafıma ulaşamadığınızdan tekrar döndüğümde aranan numaraya ,telefonuma cevap verilmemiştir. iletişim kopukluğu yaşanmıştır.

  • Vodafone Temsilcisi23 Ocak 2014

    eğerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 22.01.2014 tarihinde saat 16:15 de ve 22.01.2014 tarihinde saat 16:39 da ve aynı tarihte saat 16:49 da irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi22 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön