03 Şubat 2014 #2273513

Vodafone Bayi Hatasını Bize Ödetiyor!

220 TL fatura geldi. Fakat aynı zamanda diğer hatlarımıza da tarife sebebi ile fatura kesilmiş (tek faturada yer almamasına rağmen). Ayın 21'inde fatura kesiliyormuş, işlem 29'unda olmuş. Bunu bayinin bildirmesi gerekmiyor mu? Bayinin hatasını neden biz ödüyoruz? Bütün hatlarımı kapatacağım sorunumu düzeltmezlerse. Zaten 2 ay fazladan 7 hat için data ücreti ödedim. Bunlarında iadesini istiyorum.

Fatih 22 Okunma

Cevaplar

  • Fatih04 Mart 2014

    kiminle gorusmusler. beni arayan olmad?. bu hatta yans?t?lan fatura y

  • Vodafone Temsilcisi04 Mart 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 21.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön