24 Ağustos 2013 #1973099

Vodafone Bayi Başka Numaraya TL Yüklemesi Yaptı!

21/8 de kontör yüklemek için mağazaya girdim. Kontörü yükleyeceğim telefon numarasını sordular. Ödemeyi kredi kartıyla ödemek istediğim için kartı uzattım. Yükleme alan kişi şifrenizi giriniz bile demeden şifre ekranını parmağıyla gösterdi. Tamamen ilgisiz tavırlar içerisinde sanki zorla yüklemeyi yaptı. O gün içerisinde ödemesini yaptığım kontörler hattımıza yüklenmedi.


Yoğunluk olabileceğini düşündüğüm için biraz daha bekledik. Ertesi gün içinde de yükleme gerçekleşmedi. Firmaya tekrar gittim ve yolda slipte numaranın hatalı girildiğini farkettim. Firmaya ulaştığımda konuyu izah ettim. Ancak yapacakları birşey olmadığını söylediler. Hatalı numaradan iade istemem gerekiyormuş şikayetçiyim.

Elif 58 Okunma

Cevaplar

  • Elif29 Ağustos 2013

    bayi konuyla ilgili olarak yardımcı olamadığı için zaten şikayette bulunduk.

  • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiği bilgisini aktarmak ister,bayi ile irtibata geçmenizi rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön