01 Temmuz 2014

Vodafone Başkasının E-Faturaları Mailime Geliyor!

01/07/2014 tarihinde 00:30 'da mailime gelen bana ait olmayan bir e-fatura hakkında görüşmek için Vodafone müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetlerindeki bayan ile görüşmem sonucunda bu faturası mailime gelen numaranın bana ait olmadığını söyledi. Bende evet bana ait değil ama faturaları benim mailime geliyor , sizden ricam bu numaraya ait faturanın artık mailime gelmesini istemiyorum dedim. Çok akıllı olan müşteri hizmetleri bana hat sahibini arayıp mail adresini güncellememi söyledi. Bende sizin müşterinizin bilgilerini güncellemesi için neden ben zaman harcayacağım dediğim , bizim aramaya yetkimiz yok dedi. İşte Türkiye'de verilen hizmet bu. Vodafone dünya markasıymış.

Aziz 231 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi01 Temmuz 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 01.07.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi01 Temmuz 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön