27 Ocak 2014 #2258442

Vodafone Bankamatikten Yüklenen Kontör Hala Gelmedi!

Vodafone internet sitesinde yükleme noktaları olarak da gösterilen bankalardan birinden yükleme yapmama rağmen saatlerdir kontörüm gelmedi.Müşteri hizmetlerinde ilk konuştuğum bayan evet sistemde yüklemeniz vardır bekleyin dedi ancak 6 saat sonra tekrar aradığımda bu sefer başka bir görevli sistemde göremiyorum yükleme dedi. Nasıl bir sisteminiz var acaba? Faksla göndermek zorundaymışım,mağdur eden sizsiniz beni faksla uğraştırmanızın mantığı nedir?


Vodafone bayilerinden yüklemediğim için böyle olurmuş seklinde belirtti konuştuğum arkadaş,madem öyle bankamatiklerden Vodafone işlem olayını iptal edin sistem bunu beceremiyorsa.


Şu gereksiz evrak işlerindense kolaylaştırmayı deneyin birazcık,elimde faturam var bayiye gittiğimde yapılabilmeliydi.Tüm gün beni zor durumda bıraktınız yüklememe rağmen gelene kadar tekrar yüklemek zorunda bırakacaksanız. Vodafone'a geçtiğimden beri sorunlar bitmiyor,bakalım tekrar Turkcell'e ne zaman geçeceğim sabrediyorum.

Tugce 39 Okunma

Cevaplar

  • Tugce30 Ocak 2014

    Gün içerisinde "mağduriyetimin giderildiği"ni içeren bir mesaj atıldı zaten.2 gün sonra yapılması gerekeni yapmak mağduriyetin giderilmesi değil firmanın hatasını düzeltmesidir.belki zor durumda bıraktınız belki elimdeki son parayı kontör almak için kullandım ama bu durumla karşılaştım, belki aciliyetim vardı mağduriyeti gidermek için 5tane vodafone dolaşmam mı gerekiyordu ? Ne Fatih ne Çapa merkezli vodafonelar faksları olmadıgını zaten buna gerek duymadıklarını işlerini mail yoluyla hallettiklerini söylediler.Siz aboneleri hala faksla dilekçeyle angaryayla uğrastırın.Fişimi bayiye verip anında yükletebilmeliydim.Ayrıca yusufpasa durağındaki vodafone subeniz kontor supermarketten bankadan değil subeden yüklenir diyerek akıl verdi.Sadece Atatürk havalimanındaki vodafone faksımı çekti benimle ilgilendi.Turkcellden vodafonea geçtiğime ilk defa pişman oldum,o yüksek fiyatlıydı ama en azından şubelerde ilgi alaka ve sorun çözmesi daha iyiydi.Vodafoneda fiyatla birlikte kalite de aynı oranda düşüyormus demekki bunu anlamama vesile oldunuz teşekkürler vodafone.

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 28.01.2014 ve 29.01.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön